از ظرفیت 50 هزار تا 5 میلیون کیلوکالری در ساعت در پنج مدل سوپر سه پاس Wet Back ، سوپر سه پاس Dry Back ، کوره برگشتی L ، کوره برگشتی M و مدل S تولید می گردد.
*كليه ورق هاي مصرفي در ساخت آبگیر، كوره اصلي، محفظه برگشت و تيوب شيت ها از نوع ورق آتشخوارDIN17155-17MN4 مي باشد اين نوع ورق مخصوص ساخت ديگ هاي آب داغ و آبگرم بوده و از استحكام كششي بالایی برخوردار است.
* لوله های مصرفي تماماً از نوع بدون درز آتش خوار و طبق استاندارد DIN17175-ST35.8 مي باشد.
*کلیه جوشکاری ها بر اساس WPS و PQR تا یید شده اداره استاندارد و توسط جوشکاران دارای گواهینامه تا یید صلاحیت انجام می گیرد.
*کلیه الکترود های مصرفی از نوع E7018 و با پیش گرم 300 درجه سانتیگراد و جوش های اصلی با دستگاه جوش اتوماتیک از نوع زیر پودری می باشد .
*كليه جوش های انجام شده توسط تيم كنترل كيفي به روش های ذرات مغناطیسی( MT)، اولتراسونیک(UT )، و رادیوگرافی(RT) کنترل می گردد.
* پس از اتمام مونتاژ ، ديگ با فشار 1/5 برابر فشار طراحی به صورت هیدرواستاتیک در حضور بازرس اداره استاندارد تست شده و سرانجام با پشم سنگ به ضخامت حداقل 100ميلي متر عايق و با روکش استنلس استیل به ضخامت حداقل 1 میلیمتر پوشش داده مي شود.
* كليه مواد مصرفی و مراحل ساخت توسط شركت های دارای گواهینامه تا یید صلاحیت بازرسی فنی در زمینه دیگ های آب داغ و آبگرم مورد بازرسي و كنترل كيفيت قرارگرفته و نهايتاً پلاك استاندارد ملی ایران و دفترچه بازرسی فنی صادر مي گردد.
*دارای کوره تمام کاروگیت )چین دار( در ظرفیتهای بالا.
*دارای دریچه های نفر رو و سر رو جهت بازدید داخل دیگ و دریچه های دست رو جهت رسوب گیری.
*دارای سیستم و دريچه انفجار جهت جلوگیری از انفجارات احتراق مشعل
دیگ آب گرم و آب داغ گازسوز

    This post is also available in: English (English) Русский (Russian)