درباره ما

 • تأسیس سال 1376

  این مجموعه از بدو تاسیس انواع دیگهای بخار ، آبگرم و انواع کوره های هوای گرم را در خط تولیدات خود قرار داد. این شرکت با اقتباس از مرغوبترین انواع اروپایی ، کیفیت و بازده بالا را در استحکام و کارائی محصولات ، سر لوحه کار خویش قرار داده است .
 • سال 1380 تولید انواع فن های سانتریفیوژ Backward-Forward

  در این سال با سرمایه گذاری گسترده و تجهیز وسایل و دستگاههای لازم برای تولید انبوه انواع فن سانتریفیوژ مورد استفاده در مشعلها و محصولات حرارتی- برودتی و همچنین تولید انواع فن سانتریفیوژBackward-Forward به صورت سفارشی جهت سیستمهای هوارسانی- تهویه- هواساز- مکنده ها و خشک کن ها آغاز نمود.
 • تولید انواع هواساز در سال 1382

  در سال 1382 انواع هواساز و سیستم های غبارگیر صنعتی به تولیدات این مجموعه اضافه گردید که هواسازهای تولیدی این شرکت در انواع متنوع سرد و گرم یک منطقه ای و ایرواشر در بسیاری از بخشهای صنعتی و درمانی یا مجموعه های اداری و تجاری نصب و در حال کار میباشد.
 • سال 1384 تولید دیگهای بخار ، آب داغ و آبگرم و کوره های هوای گرم زغال سوز

  در سال 1384 با توجه به تقاضای گسترده خرید انواع وسایل حرارتی بر پایه سوخت زغال سنگ جهت مناطق دور افتاده یا کشورهای هم جوار، این شرکت با ابداع طراحی ویژه و ابتکاری و اقتباس از انواع دیگهای بخار ، آبگرم و کوره های هوای گرم مورد کاربرد در بخش های مختلف صنعتی و ساختمانی نمود، در این زمینه تعداد بسیار زیادی از این گونه دیگهای زغال سنگ سوز به کشور افغانستان صادر که در بخشهای متفاوت از فعالیت های اقتصادی این کشور و پروژه های بزرگ ، نصب و در حال کار میباشد . لازم به یادآوری است دیگهای بخار ، آبگرم زغال سنگ سوز آذرخش مجهز به فن دمنده اتوماتیک جهت تنظیم حجم اشتعال سوخت و سیستم سیکلون جداسازی عناصر مضر محصولات احتراق خروجی با انضمام سیستم های خودکار تغذیه یا خوراک دهی سوخت میباشد.
 • کسب نشان استاندارد ملی ایران در سال 1388

  در سال 1388 شرکت آذرخش خراسان با تکمیل کادر کارشناسی و تامین شرایط فنی لازم ، موفق به کسب نشان ملی استاندارد جهت محصولات دیگ آبگرم و بخار گردید
 • سال 1395 تولید مبدل های حرارتی و کویل های هواساز

  از سال 1395 ساخت انواع مبدل های حرارتی به صورت لوله و پوسته و انواع کویل های مربوط به هواسازهای گرمایشی و سرمایشی به تولیدات این شرکت اضافه گردید.
گواهینامه ها
 

This post is also available in: English (English) Русский (Russian)