صنایع تولیدی آذرخش تولید کننده انواع دیگهای بخار  فن های سانتفیوژ

شرکت تولیدی دیگهای آذرخش خراسان در سال 1376 با شماره ثبت 12651 تاسیس گردید و از بدو تاسیس انواع دیگهای بخار، آبگرم و انواع کوره های هوای گرم را در خط تولید خود قرار داده است. این شرکت برای اولین بار در ایران اقدام به طراحی و ساخت دیگ های بخار و آبگرم با سوخت زغال سنگ برای صادرات به دیگر کشورها نموده است.

تاسیس در سال 1376

این مجموعه از بدو تاسیس انواع دیگهای بخار ، آبگرم و انواع کوره های هوای گرم را در خط تولیدات خود قرار داد. این شرکت با اقتباس از مرغوبترین انواع اروپایی ، کیفیت و بازده بالا را در استحکام و کارائی محصولات ، سر لوحه کار خویش قرار داده است .

Read More 1376

سال 1380 تولید انواع فن های سانتریفیوژ Backward-Forward

در این سال با سرمایه گذاری گسترده و تجهیز وسایل و دستگاههای لازم برای تولید انبوه انواع فن سانتریفیوژ مورد استفاده در مشعلها و محصولات حرارتی- برودتی و همچنین تولید انواع فن سانتریفیوژBackward-Forward به صورت سفارشی جهت سیستمهای هوارسانی- تهویه- هواساز- مکنده ها و خشک کن ها آغاز نمود.

Read More 1380

تولید انواع هواساز در سال 1382

در سال 1382 انواع هواساز و سیستم های غبارگیر صنعتی به تولیدات این مجموعه اضافه گردید که هواسازهای تولیدی این شرکت در انواع متنوع سرد و گرم یک منطقه ای و ایرواشر در بسیاری از بخشهای صنعتی و درمانی یا مجموعه های اداری و تجاری نصب و در حال کار میباشد.

Read More 1382

سال 1384 تولید دیگهای بخار ، آب داغ و آبگرم و کوره های هوای گرم زغال سوز

در سال 1384 با توجه به تقاضای گسترده خرید انواع وسایل حرارتی بر پایه سوخت زغال سنگ جهت مناطق دور افتاده یا کشورهای هم جوار، این شرکت با ابداع طراحی ویژه و ابتکاری و اقتباس از انواع دیگهای بخار ، آبگرم و کوره های هوای گرم مورد کاربرد در بخش های مختلف صنعتی و ساختمانی نمود، در این زمینه تعداد بسیار زیادی از این گونه دیگهای زغال سنگ سوز به کشور افغانستان صادر که در بخشهای متفاوت از فعالیت های اقتصادی این کشور و پروژه های بزرگ ، نصب و در حال کار میباشد . لازم به یادآوری است دیگهای بخار ، آبگرم زغال سنگ سوز آذرخش مجهز به فن دمنده اتوماتیک جهت تنظیم حجم اشتعال سوخت و سیستم سیکلون جداسازی عناصر مضر محصولات احتراق خروجی با انضمام سیستم های خودکار تغذیه یا خوراک دهی سوخت میباشد.

Read More 1384

کسب نشان استاندارد ملی ایران در سال 1388

در سال 1388 شرکت آذرخش خراسان با تکمیل کادر کارشناسی و تامین شرایط فنی لازم ، موفق به کسب نشان ملی استاندارد جهت محصولات دیگ آبگرم و بخار گردید

Read More 1388

سال 1395 تولید مبدل های حرارتی و کویل های هواساز

از سال 1395 ساخت انواع مبدل های حرارتی به صورت لوله و پوسته و انواع کویل های مربوط به هواسازهای گرمایشی و سرمایشی به تولیدات این شرکت اضافه گردید.

Read More 1395