دیگ بخار

دیگ های بخار آذرخش از ظرفیت 100 کیلوگرم در ساعت تا ظرفیت 30 تن بخار در ساعت به صورت سه پاس و با راندمان مفید و رده انرژی A در سه مدل افقی Wet Back ، افقی Dry Back و عمودی تولید می گردد.

كليه ورق هاي مصرفي در ساخت آبگیر، كوره اصلي، محفظه برگشت و تيوب شيت ها از نوع ورق آتشخوار DIN1715A5-17MN4 مي باشد اين نوع ورق مخصوص ساخت ديگ هاي بخار بوده و از استحكام كششي بالایی برخوردار است.

لوله های مصرفي تماماً از نوع بدون درز آتش خوار و طبق استاندارد DIN17175-ST35.8 مي باشد.

کلیه جوشکاری ها بر اساس WPS و PQR مورد تا یید اداره استاندارد و توسط جوشکاران دارای گواهینامه تا یید صلاحیت انجام می گیرد.

کلیه الکترود های مصرفی از نوع E7018 و با پیش گرم 300 درجه سانتیگراد و جوش های اصلی با دستگاه جوش اتوماتیک از نوع زیر پودری می باشد

پس از اتمام مونتاژ ، ديگ با فشار 1/5 برابر فشار طراحی به صورت هیدرواستاتیک در حضور بازرس اداره استاندارد تست گردیده و سرانجام با پشم سنگ به ضخامت حداقل 100ميلي متر عايق و با روکش استنلس استیل به ضخامت حداقل 1 میلیمتر پوشش داده مي شود.

كليه مواد مصرفی و مراحل ساخت توسط شركت های دارای گواهینامه تا یید صلاحیت بازرسی فنی در زمینه دیگ های بخار مورد بازرسي و كنترل كيفيت قرار گرفته و نهايتاً پلاك استاندارد ملی ایران و دفترچه بازرسی فنی صادر مي گردد.

دارای کوره تمام کاروگیت (چین دار) در ظرفیت های بالا

دارای دریچه های نفر رو و سر رو جهت بازدید داخل دیگ و دریچه های دست رو جهت رسوب گیری.

امکان نصب اکونومایزر و سوپر هیتر.

دیگ بخار 2 پاس

دیگ بخار عمودی

دیگ بخار 3 پاس