دیگ بخار گازسوز با ظرفیت 0.5 الی 1.5 تن:

دیگ های بخار آذرخش از ظرفیت 100 کیلوگرم در ساعت تا ظرفیت 30 تن بخار در ساعت به صورت سه پاس و با راندمان مفید و رده انرژی A در سه مدل افقی Wet Back ، افقی Dry Back و عمودی تولید می گردد.

ویژگی دیگ های بخار:

 1. كليه ورق هاي مصرفي در ساخت آبگیر، كوره اصلي، محفظه برگشت و تيوب شيت ها از نوع ورق آتشخوار DIN1715A5-17MN4 مي باشد اين نوع ورق مخصوص ساخت ديگ هاي بخار بوده و از استحكام كششي بالایی برخوردار است
 2. .لوله های مصرفي تماماً از نوع بدون درز آتش خوار و طبق استاندارد DIN17175-ST35.8 مي باشد.
 3. کلیه جوشکاری ها بر اساس WPS و PQR مورد تا یید اداره استاندارد و توسط جوشکاران دارای گواهینامه تا یید صلاحیت انجام می گیرد.
 4. کلیه الکترود های مصرفی از نوع E7018 و با پیش گرم 300 درجه سانتیگراد و جوش های اصلی با دستگاه جوش اتوماتیک از نوع زیر پودری می باشد .
 5. كليه جوش های انجام شده توسط تيم كنترل كيفي به روش های ذرات مغناطیسی (MT)، اولتراسونیک(UT) ، رادیوگرافی(RT) کنترل می گردد.
 6. پس از اتمام مونتاژ ، ديگ با فشار 1/5 برابر فشار طراحی به صورت هیدرواستاتیک در حضور بازرس اداره استاندارد تست گردیده و سرانجام با پشم سنگ به ضخامت حداقل 100ميلي متر عايق و با روکش استنلس استیل به ضخامت حداقل 1 میلیمتر پوشش داده مي شود.
 7. كليه مواد مصرفی و مراحل ساخت توسط شركت های دارای گواهینامه تا یید صلاحیت بازرسی فنی در زمینه دیگ های بخار مورد بازرسي و كنترل كيفيت قرار گرفته و نهايتاً پلاك استاندارد ملی ایران و دفترچه بازرسی فنی صادر مي گردد.
 8. دارای کوره تمام کاروگیت (چین دار) در ظرفیت های بالا.
 9. دارای دریچه های نفر رو و سر رو جهت بازدید داخل دیگ و دریچه های دست رو جهت رسوب گیری.
 10. دارای سیستم و دريچه انفجار جهت جلوگیری از انفجارات احتراق مشعل.
 11. امکان نصب اکونومایزر و سوپر هیتر.

دیگ بخار مشهد

 

فارسی